top of page

TÜDRUKUTEÕHTUTE KOOLITUSED

Valida on võimalik kolme teema vahel:

  1. Võrgutus sukkadega: Õpetame trikke ja nippe klassikalise burleski populaarseima elemendi – sukkadega. Räägime täpsemalt paljastustest ja illusioonidest ning harjutame erinevaid tease-stiile. Üksjagu kasulikke nippe saab ka selle kohta, kuidas õpitut kodus praktiseerida ja näiteks kellelegi erilisele kelmikas üllatus-show korraldada.

  2. Flirt suleboaga: Sukeldume burleski art-of-tease maailma ning õpime flirtiva koreograafia kaudu, kuidas peita ja paljastada suleboaga. Boonuseks näpunäiteid õpitu kodus esitamiseks.

  3. Bump n' Grind: Vintage-burleski A ja O! Shimmy’id, puusaringid ja -löögid − kõikvõimalikud nipid 1940–50ndate burleskitaride publiku hullutamise arsenalist!

 

Koolitused on 90 minutit pikad ning sobivad igale tasemele ega vaja varasemat tantsukogemust. Koolituste eesmärk on meeldejääval ja lõbusal moel õpetada burleski põhitõdesid ning nippe, mida endaga igapäevaellu kaasa võtta.

DIY KOOLITUSED

Peistid ja tasselid

Burleskitaride lahutamatuks kostüümiosaks olevate kurikuulsate nibukatete e. peistide või tasselite valmistamise koolitus.

Tule sõbrannadega, valmista isiklikud tasselid ja veeda meeleolukalt aega.

Koolitusel:
- tutvume lühidalt tasselite ajalooga
- räägime kuidas valmistada isiklikke peistisid ja tasseleid ehk tuttideta ja tuttidega nibukatteid
- teeme valmis/kaunistame paari tasseleid
- õpime erinevaid keerutustehnikaid
Kestus: 2,5 h

Torukübar

Soovid sa laval kehastuda dandiks, plaanid marlenedietrichilikku või ratsateemalist kava, lisada maagiat või hullutada publikut Las Vegase showgirl´ina igal juhul vajad sa üht efektset ja omanäolist torukübarat!

Koolituse käigus õpime käepärastest materjalidest lavaväärilise toru- ehk silinderkübara valmistamist.

Õpetame millist materjali valida kübara valmistamiseks, millega ja kuidas viimistleda ning millele peaks tähelepanu pöörama. Koolituse lõpuks valmib igal osalejal isiklik torukübar.

Kõik kastutatavad materjalid on koolituse hinna sees, kaasa palume võtta käärid.

Osalejate arv: 10

Kestus: 2,5 h

BURLESQUE PERFORMER & SHOWGIRL

AFFINITY STARR

bottom of page